23.05.2018. Dokładnie na ten dzień została zaplanowana premiera jednej z najciekawszych książek tego roku. Chodzi o „Spowiedź Ewy Braun. W cieniu Hitlera”…

Szczęśliwym trafem miałem już przyjemność przeczytać ten tytuł. I wiem jedno. Książkę warto zamówić już teraz. Bez wątpienia jest na co czekać. Autorka włożyła wiele pracy, żeby czytało się to dobrze. I to czuć od pierwszych stron. Tytuł pokazuje zupełnie nieznaną stronę kobiety, która żyła w cieniu Adolfa Hitlera. W końcu przez wiele lat nikt o niej nie wiedział, bowiem wódz Trzeciej Rzeszy świadomie ją ukrywał, przekonując w trakcie publicznych wystąpień, że Trzecia Rzesza jest jego jedyną kobietą. Dobrze, że w końcu głos zabierze kobieta, która rzeczywiście była u jego boku.

Tytuł chłonie się szybko, wciąga od pierwszych stron. Powiedzieć, że książka jest ciekawa, to zdecydowanie za mało. W gąszczu nowych pozycji książkowych ta zdecydowanie się pozytywnie wyróżnia. Ukazane tutaj emocje, seks i do tego historia Polski w tle dają bardzo apetyczny tytuł. Dla mnie to jedna z pozycji z cyklu tych, które trzeba mieć!

 

„Spowiedź Ewy Braun. W cieniu Hitlera”

Ewa Braun, wybranka największego tyrana, jakiego poznał świat. Jaka była naprawdę kobieta, z którą Adolf Hitler wziął ślub kilka godzin przed samobójstwem? Co lubiła wyczyniać ze swoim Adolfem, gdy byli sami? Jakie były jej największe sekrety? Po wielu latach po raz pierwszy będziemy mogli dowiedzieć się tego od kobiety, która była jej powiernicą. Anna Lerke, bo o niej mowa, wreszcie przerwała milczenie i postanowiła opisać swoje wspomnienia z czasów, gdy żyła u boku Ewy Braun.

Szczera i bolesna opowieść o kobiecie, która całe swoje dorosłe życie spędziła w cieniu potwora.

 

Książkę można już zamawiać m.in. >> tutaj <<