Cyfrowy Polsat GO na iOS już jest dostępny

Od wielu miesięcy użytkownicy Cyfrowego Polsatu dopytywali   kiedy aplikacja Cyfrowy Polsat GO będzie działała nie tylko pod kontrolą systemu Android, ale również na systemie iOS, czyli na iPhone’ach, iPadach i iPodach. Wreszcie jest! Czy warto było czekać?

Pierwsze co rzuca się w oczy to bez wątpienia to, że aplikacja działa płynnie, a odtwarzane filmy nie zacinają się. Do wyboru są trzy jakości: 384 p, 576p i najlepsza 720p. Trzeba przyznać, że aplikacja jest dopracowana, choć twórcom nie udało się uniknąć drobnych błędów.

Cyfrowy Polsat GO na iOS – ekran startowy

Czego brakuje? Aplikacja mogłaby zapamiętywać miejsce, w którym przerwano oglądanie. Niestety tak się nie dzieje. Kolejny problem – przewijanie odtwarzanych filmów. Na przykład kiedy przewijamy program z 01:12 na 05:57, to zostajemy przeniesieni do miejsca 03:21, czyli do zupełnie innego momentu. Na szczęście to nie są poważne błędy, a zwarzywszy na to, że dopiero co miała premierę wersja 1.0, możemy śmiało liczyć na to, że w kolejnym wydaniu te uchybienia nie umkną twórcą programu Cyfrowy Polsat GO na iOS.

Gdzie pobrać Cyfrowy Polsat GO na iOS? Aplikację możecie pobrać >> tutaj <<