Od połowy grudnia codziennie obserwuję ceny egzotycznych wycieczek. Do tej pory utrzymywały się one na poziomie mającym niewiele wspólnego z cenami last minute. Wreszcie ceny zaczęły spadać w dół. Czas na szybki przegląd cen.

Jeżeli dobrze się rozejrzymy, to znajdziemy 12-dniowe wakacje all inclusive na Kubie w ramach last minute przecenione nawet o 56% ( 10 049 zł za osobę do 4399 zł, oferta Itaki). Meksyk jest zdecydowanie droższy – najtańsza oferta Tui last minute jest przeceniona z 4123 zł do 3999 zł (jedynie śniadania, 11 dni).  Inną ciekawą ofertą wydaje się rejs statkiem po Karaibach. 10 dni, śniadania + all inclusive można znaleźć za 4947 zł.

Ofert jest mnóstwo, a ceny mocno zróżnicowane (wiem, że to banał, ale co poradzić?). Ostatnio z egzotyki zdecydowanie staniała Dominikana. Wymarzona egzotyka, z przepysznym jedzeniem i pięknymi widokami. Jeżeli się wahacie, zdecydowanie polecam ten kierunek!

PS-Gdybyście się rozglądali za sprawdzonym hotelem na Karaibach, zdecydowanie polecam Ifa Bavaro na Dominikanie. Więcej na ten temat przeczytacie >> tutaj <<.

Przykładowe oferty:

Kuba

Meksyk

Dominikana