Gdzie jechać na Sylwestra?

Do Sylwestra zostało już naprawdę niewiele czasu. Właściwie to już ostatni dzwonek, by zaplanować urlop w tych dniach. W jakich cenach są sylwestrowe wycieczki? To porównanie może Was mocno zaskoczyć!

Jeżeli myślimy o dalszych kierunkach takich jak Kuba, Meksyk czy Dominikana, to wyjazd w okresie świąt i Sylwestra musimy sobie wybić z głowy. Chyba, że jesteśmy w stanie wydać 20 tys. zł za jedną osobę za wycieczkę, która poza tym okresem kosztuje nawet cztery razy taniej!

Niestety jest już za późno, by kupować wycieczki w tym terminie. Niech nie zwiodą Was witryny biur podróży. Sam ostatnio przeczytałem na jednej z nich, że można pojechać na Dominikanę na 2 tygodnie do dobrego hotelu na Sylwestra za 5 tysięcy złotych. Wszedłem do środka i usłyszałem, że owszem była taka oferta, ale tylko jedna. Po co? Wiadomo, po to, by przyciągnąć uwagę. Teraz ta sama oferta kosztuje 22 tysiące złotych…

Czy w takim razie jest szansa na wakacje pod ciepłymi palmami takie, za które zapłacimy rozsądną cenę? Szanse są bardzo małe – jedynie w przypadku, gdyby nagle ktoś zrezygnował z wycieczki przed samym wylotem. Ewentualnie można szukać tzw. „lastów”, które są tak „popularne” jak trufle…;)

Zapraszam do mojego subtelnego przeglądu ofert biur podróży na wakacje w okolicach świąt i Sylwestra.

Oto trzy najtańsze oferty Itaki:

Aktualne ceny znajdziecie >> tutaj <<


 

Oto trzy najtańsze oferty TUI:

Aktualne ceny znajdziecie >> tutaj <<


 

Za to w tym terminie nic nie znalazłem w ofercie Rainbow (przy wyborze All Inclusive):

źródło: https://r.pl/szukaj?dataOd=18.12.2017&dataDo=07.01.2018&typyWycieczek=wypoczynek&liczbaDoroslych=2&liczbaPokoi=1&liczbaDzieci=0&wyzywienie=all-inclusive&kategorie=sylwester&sortuj=SortowaniePoDacieICenieRosnaco&grupujTerminy=false

 

Natomiast po rezygnacji z All Inclusive mamy już zdecydowanie bogatszą ofertę:

Więcej info >> tutaj <<