Co chwila dostaję od Państwa mejle z zapytaniem o to, kiedy pojawi się kolejna książka z Jerzym Dziewulskim. Nic w tym dziwnego. Daliśmy takie słowo w tomie „Jerzy Dziewulski o polskiej policji” i obietnicę spełnimy. Tak się składa, że z ogromną przyjemnością mogę zdradzić,  że premiera zbliża się wielkimi krokami. Data jest już znana. 16.01.2018 rok!

Z tego wynika, że czasu zostało niewiele. Na szczęście prace idą pełną parą i nic nie zapowiada, byśmy mieli opóźnienie. Tekst jest właściwie gotowy, wprowadzamy ostatnie poprawki. Teraz będzie trzeba się skupić na okładce i wyborze zdjęć.

O czym będzie drugi tom? Jeszcze chwila i będę mógł to zdradzić. Zapewniam, że będzie mocno sensacyjny, jak zwykle będą to prawdziwe historie, podparte datami. Wiele z nich dotychczas nie ujrzało światła dziennego.

Podsumowując, proponuję uzbroić się w cierpliwość. A wcześniej rzucić oko na inną moją książkę, dopiero co wydaną  – „Kajto. Jadę po swoje”;)

Jerzy Dziewulski i Krzysztof Pyzia. Warszawskie Targi Książki 2017 Podpisywanie książki „Jerzy Dziewulski o polskiej policji”.