Co kupić kobiecie pod choinkę? Matce, siostrze, żonie, kochance? Oto lista prezentów, które warto kupić pod choinkę.

 

Pomysły na prezenty świąteczne dla kobiet:

 1. Szczoteczka soniczna PHILIPS SONICARE DIAMONDCLEAN SMART
  Szczoteczka soniczna PHILIPS SONICARE DIAMONDCLEAN SMART

  Szczoteczka DiamondClean Smart, dzięki swoim licznym funkcjom, zapewnia kompleksową pielęgnację zębów i jamy ustnej. W zależności od Twoich potrzeb, wybierz jeden z 5 programów oraz odpowiadający Ci poziom intensywności szczotkowania.

  Specjalnie zaprojektowane główki Premium dostosowane są do programów szczoteczki, dzięki czemu zapewniają najwyższy poziom higieny jamy ustnej.

  Co więcej, technologia Smart Sensor za pomocą czujników umieszczonych na szczoteczce pozwala monitorować

  jej nacisk oraz położenie podczas pracy. To, w połączeniu z aplikacją Sonicare, pomoże Ci poprawić Twoją technikę szczotkowania.

  Uwaga! Wkrótce możecie spodziewać się recenzji tego modelu.

  Cena: ok. 1300 zł.

   

 2. Dan Brown – Początek [książka]Dan Brown - Początek [książka]Nowa książka Dana Browna. Czytałem. Jeśli komuś podobały się poprzednie jego książki, to na pewno nie będzie zawiedziony.

  Robert Langdon, profesor Uniwersytetu Harvarda i specjalista od symboli, przenosi nas do malowniczej Hiszpanii. Tam przemierza ulice Madrytu, Barcelony, Sewilli i Bilbao w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące ludzkość pytania:

  Skąd pochodzimy?

  Dokąd zmierzamy?

  Bez względu na to kim jesteś i w co wierzysz, nie masz wpływu na to, co się wydarzy…

  Robert Langdon, profesor Uniwersytetu Harvarda, specjalista w dziedzinie ikonologii religijnej i symboli, przybywa do Muzeum Guggenheima w Bilbao, gdzie ma dojść do ujawnienia odkrycia, które „na zawsze zmieni oblicze nauki”. Gospodarzem wieczoru jest Edmond Kirsch, czterdziestoletni miliarder i futurysta, którego oszałamiające wynalazki i śmiałe przepowiednie zapewniły my rozgłos na całym świecie. Kirsch, który dwadzieścia lat wcześniej był jednym z pierwszych studentów Langdona na Harvardzie, planuje ujawnić informację, która będzie stanowić odpowiedź na fundamentalne pytania dotyczące ludzkiej egzystencji.

  Gdy Langdon i kilkuset innych gości w osłupieniu ogląda oryginalną prezentację, wieczór zmienia się w chaos, a cenne odkrycie Kirscha może przepaść na zawsze. Chcąc stawić czoła nieuchronnemu zagrożeniu, Langdon musi uciekać z Bilbao. Towarzyszy mu Ambra Vidal, elegancka dyrektorka muzeum, który pomagała Kirschowi zorganizować wydarzenie. Razem udają się do Barcelony i podejmują niebezpieczną misję odnalezienia kryptograficznego hasła, które stanowi klucz do sekretu Kirscha…

  Cena: 44,90 zł.

   

 3. Ed Sheeran – Divide [MUZYKA]Ed Sheeran - Divide [MUZYKA] Nowa płyta Eda Sheerana. Kobietom powinna się spodobać.Trzeci album studyjny brytyjskiego artysty. Wprawdzie tytuł albumu „÷” po angielsku czyta się „Divide”, co po polsku znaczy dzielić, ale muzyka zawarta na płycie z całą pewnością połączy miliony wielbicieli talentu Eda. Wyraźnie wskazuje na to przyjęcie dwóch pierwszych ujawnionych piosenek z płyty, „Shape Of You” i „Castle On The Hill”, które pobiły w Polsce rekord utworów najczęściej odtwarzanych w ciągu jednego dnia w serwisie Spotify.Za produkcję odpowiadają Benny Blanco (Rihanna, The Weeknd) i Ed Sheeran. Anglik skorzystał także z talentów producenckich Johnny’ego McDaida, Mike’a Elizondo i Steve’a Maca. Nagrania odbyły się w Los Angeles, Londynie, Suffolk oraz na transatlantyckim liniowcu „RMS Queen Mary 2”. Anglik jest też autorem okładki albumu. Sam ją wymyślił, a następnie namalował.

  Muzycznie mamy mieszankę starannie zaaranżowanych, chwytających za serce ballad, trochę hiphopowych beatów, wyszukanego popu, powstałego z połączenia różnych elementów. Nie zabraknie oczywiście uwielbianej przed Eda akustycznej gitary.

  Płyta „÷” jest dostępna w wersji standardowej, obejmującej 12 piosenek, a także w edycji deluxe, bogatszej o cztery kompozycje.

  Cena: 69, 99 zł (tak, to nie jest błąd…)


 4. Depilator Lumea Prestige

Depilator Lumea Prestige

Podobno hit ostatnich miesięcy. Depilator, który korzysta z technologii świetlnej.

Urządzenie Philips Lumea kieruje delikatne impulsy światła do cebulek włosów, przez co zapobiega ich odrastaniu. Obiektywne badania wykazały znaczne zmniejszenie ilości włosów w ciągu zaledwie czterech zabiegów wykonywanych co dwa tygodnie — dzięki nim skóra zyskała gładkość. Aby utrzymać te wyniki, wystarczy powtarzać zabiegi co 4–8 tygodni.

Cena: zależnie od modelu – od 700 do 1400 zł.

 

5. Neonówka. Schody do nieba [KSIĄŻKA]

Neonówka. Schody do nieba [KSIĄŻKA]
Zawsze dobrym prezentem na każdą okazję jest książka, która będzie bawiła da łez. Ta podobno taka jest. Piszę podobno, bo jako autor z obiektywizmem nie mam wiele wspólnego. Choć tak twierdzą inni. Podobno warto;)

Oto książka, której autorzy woleliby, żeby się nie ukazała.

Tej książki miało nie być, a kłótnia na temat jej powstania sama w sobie byłaby niezłym kabaretem. Bo Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki są w tym absolutnymi mistrzami. Teraz członkowie Neo-Nówki debiutują jako autorzy książki.

Dlatego jest w niej zaskakująco dużo o seksie i jeszcze więcej o narkotykach, książkach i innych używkach. Do tego kulisy powstania słynnego „Nieba”. Skąd wzięła się Wandzia i Paciaciaki? Jakie skrywają tajemnice? A na deser – niepublikowane, a zarazem mocno obciążające zdjęcia i najlepsze skecze Neo-Nówki w wersji do przeczytania.

Wszystko, co robią, jest oszałamiająco śmieszne. Uważam ich za wybitnie zdolnych.
Jacek Federowicz

Przeczytałem książkę „Schody do nieba” jednym tchem! Jeżeli chodzi o wymyślanie żartów, to chłopaki z Neo-Nówki są niepokonani!
Grzegorz Markowski, zespół Perfect

Książka Neo-Nówki to niezła odSKOCZNIA od problemów. Jeżeli chodzi o dowcipy, to skocznia mamut, hehehe.
Piotr Żyła

Książki nie czytałam, ale dobrze się pali.
Wandzia

Teraz to już chyba wszyscy wydali autobiografie. Dla mnie żenada.
Luśka.

Obserwuję ich.
Bogu

Cena: 39, 90 zł