Kilka dni temu na rynku ukazała się trzecia część bestsellerowego cyklu „Spowiedzi Hitlera”. Tym razem została ona zatytułowana „Szczera rozmowa o zaginionych skarbach”. To już czwarty tytuł, który wyszedł spod pióra niemieckiego pisarza, Christophera Machta. Czy jego najnowsza książka jest warta uwagi? Zapraszam do recenzji najnowszej „Spowiedzi Hitlera 3”.

Dotychczas w ramach „Spowiedzi” ukazały się”:

Spowiedź Hitlera 3. Szczera rozmowa o zaginionych skarbach
Kilka dni temu ukazała się kolejna „Spowiedź” Christophera Machta

Jak przekonuje autor, najnowsza „Spowiedź” zdradza sekrety dot. zaginionych skarbów. Po wielu latach światło dzienne mają ujrzeć skrywane przez Adolfa Hitlera tajemnice. Jak szumne zapowiedzi mają się do rzeczywistości?

Trzecia część „Spowiedzi Hitlera” utrzymuje poziom poprzednich tomów. Książkę czyta się przyjemnie i szybko. Machtowi udało się osiągnąć to, co udaje się niewielu pisarzom – nowy tytuł nie jest zlepkiem wodolejstwa, tylko zbiorem konkretnych informacji. W nowej powieści nie zabrakło tematów, które rozpalają opinię publiczną do dzisiaj. Mam tutaj na myśli Bursztynową Komnatę, ukryte nazistowskie skarby i co najważniejsze – Złoty Pociąg. Czy warto sięgnąć po „Spowiedź Hitlera 3. Szczera rozmowa o zaginionych skarbach”? Moim zdaniem zdecydowanie tak. To przyjemna lektura, niezbyt obszerna, z którą przyjemnie spożytkujemy czas.

 

 

Tej książki nie sposób przeoczyć! Adolf Hitler przerywa milczenie na temat skarbów, „złotego pociągu” i innych tajemnic Trzeciej Rzeszy!

Wielu z nas pragnie wiedzieć, gdzie zostały ukryte nazistowskie skarby. Do tej pory nie odnaleziono np. Bursztynowej Komnaty czy licznych skrzyń wypełnionych złotem, kosztownościami, pieniędzmi czy cennymi dokumentami, o których wspominali świadkowie i badacze historii. Podobnie rzecz się ma z wieloma dziełami sztuki czy tzw. złotym pociągiem, którego pod paru lat poszukuje się pod Wałbrzychem.

Christopher Macht, autor dwóch bestsellerowych części „Spowiedzi Hitlera”, ujawnia kolejne zapiski z rozmów żydowskiego lekarza z przywódcą nazistów, który nie zginął śmiercią samobójczą w Berlinie w 1945 roku i po wojnie ukrywał się przez długie lata.

Führer bez ogródek opowiada, gdzie ukryto skarby Rzeszy. Nie brakuje też sensacyjnych informacji o tajnej bazie nazistów na Antarktydzie, posiadaniu przez nich prototypu bomby atomowej i wiarygodnej wersji historii o rozkodowaniu Enigmy przez Polaków Enigmy.

O książce „Spowiedź Hitlera 3. Szczera rozmowa o zaginionych skarbach”

 

Spowiedź Hitlera 3. Szczera rozmowa o zaginionych skarbach - okładka
„Spowiedź Hitlera 3. Szczera rozmowa o zaginionych skarbach”