Co oglądać w Sylwestra? To pytanie już za chwilę zada sobie wielu Polaków. W końcu szacuje się, że nawet 60 procent z nas spędzi Sylwestra w domu w towarzystwie telewizora. Co oglądać w telewizji? Kto wystąpi w trakcie Sylwestra Polsatu, TVP i TVN-u?

 

Sylwester TVN w Warszawie – lista artystów

Na Sylwestrze TVN wystąpią m.in.: Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Blue Cafe, Kombii, Pectus, Grzegorz Hyży, Perfect, Kasia Kowalska, Ewelina Lisowska, Soun’n’Grace, Cleo, Mateusz Ziółko i Future Folk. Na imprezie sylwestrowej wystąpi również jedna gwiazda zagraniczna, będzie to jamajski artysta Omi, twórca hitu „Cheerleader”. Poza tym będzie świętowanie 40-lecia zespołu Bajm.

Sylwestra TVN w Warszawie poprowadzą Agnieszka Woźniak-Starak, Patrycja Kazadi, Gabi Drzewiecka, Marcin Prokop, Tomek Florkiewicz, Olivier Janiak i Filip Chajzer.

Start zabawy przewidziany jest na godzinę 19-tą. Impreza odbędzie się na placu Bankowym.

 

Sylwester TVP 2 w Zakopanem – lista artystów

Na Sylwestrze TVP 2 w Zakopanem wystąpią m.in.: Maryla Rodowicz, Sławomir Zapała, Zakopower, Ania Dąbrowska, Krzysztof Cugowski, Margaret, Michał Szpak, Urszula i Red Lips oraz gwiazdy disco-polo Zenon Martyniuk i Bayer Full. Zdecydowanie największą gwiazdą będzie autor hitu „Despacito” – Luis Fonsi.

Miejsce Sylwestra: Zakopane, Dolna Rówień Krupowa

 

Sylwester Polsatu w Katowicach – lista artystów

Na Sylwestrze Polsatu wystąpią m.in.: Alvaro Soler,  Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak i zespoły Boys, Enej oraz Vengaboys. Kolejne gwiazdy mają być ujawnione na dniach.

Miejsce Sylwestra: Katowice, pod Spodkiem

 

Jak donosiły portal Wirtualnemedia.pl, w zeszłym roku „Sylwestra z Dwójką” oglądało średnio 3,5 mln widzów, a w szczytowym momencie aż 5 mln, „Sylwestrową Moc Przebojów” w Polsacie i Polsacie 2 – 3,2 mln widzów, natomiast koncert „Hello 2017” w TVN oglądało 1,2 mln osób. Więcej na ten temat przeczytacie >> tutaj <<

Który Sylwester będzie w tym roku najchętniej oglądanym? Patrząc na zeszłoroczne wyniki – i pięciomilionową oglądalność występu Zenka Martyniuka – prawdopodobnie w tym roku historia zatoczy koło. Tym bardziej, że poza słynnym Zenkiem z „Akcentu” w trakcie „Sylwestra z Dwójką” wystąpi autor wielkiego tegorocznego przeboju „Despacito” – Lois Fonsi. Chociaż z drugiej strony, kto wie, może czeka nas niespodzianka. I tak wszyscy dobrze wiemy, że mało kto ogląda „jednego Sylwestra”, a Polacy najchętniej „przeskakują” po tych trzech kanałach każdego roku, zatrzymując się na co ciekawszych występach…

PS-Gdzie jechać na Sylwestra? I za ile? O tym więcej przeczytacie >> tutaj <<